Jesper Jansson

Delägare
Säljare brandlarmsystem
0491 – 78 43 18
jesper@telecenterab.se

Johan Petersson

Delägare
Ansvarig säljare kommunikation och fiber
0491 – 78 43 15
johan@telecenterab.se

Peter Jansson

Delägare
Behörig ingenjör brandlarm
Ansvarig säljare brandlarm- & säkerhetssystem
0491 – 78 43 03
peter@telecenterab.se

Kalle Eos

Delägare
Säljare kommunikation och fiber.
0491 – 78 43 02
kalle@telecenterab.se

Robin Nilsson

Behörig ingenjör inbrottslarm
0491 – 78 43 07
robin@telecenterab.se

Administration


Madelene Jansson

Ekonomi / administration
0491 -78 43 22
madelene@telecenterab.se

Fabiola Jansson

Ekonomi
0491 – 78 43 04
fabiola@telecenterab.se

Medarbetare